روش تعمیر ماشین ریش تراش موزر از روغن کاری تا رفع صدا و.. + ویدیو آموزشی

ماشین ریش تراش یکی از مرسوم ترین راه ها برای اصلاح سر و صورت در میان آقایان است در این بین کمتر کسی پیدا می شود که نام ماشین ریش تراش موزر Wahl Moser مدل ۱۴۰۰ را نشنیده باشد. در صورتی که صدای زیاد موزر برای شما نیز آزاردهنده است ؛ با ما همراه باشید زیرا در این پست آی آر میکس قصد داریم نحوه تنظیم ماشین ریش تراش موزر ، روغن کاری موزر، رفع صدای موزر و نحوه بستن ماشین موزر را به صورت یک کلیپ آموزش تعمیر ماشین اصلاح موزر در اختیارتان بگذاریم.

آموزش تعمیر و تنظیم ماشین ریش تراش موزر

Repair of Wahl Moser’s Face Shaver

اصلاح صورت جدا از خودآرایی در زیبایی ظاهری مردان تاثیر مهمی دارد. در پست قبلی آی آر میکس ۴۷ مدل از جدیدترین مدل های ریش کوتاه مردانه و پسرانه را معرفی کردیم که از آن ها برای خلق ظاهری جذاب تر میتوانید کمک بگیرید. در طراحی و ایجاد اغلب مدل های اصلاح صورت از ماشین ریش تراش استفاده می شود. بنابراین در این پست به آموزش تعمیر موزر یکی از پر استفاده ترین و نام آشناترین ابزار اصلاح می پردازیم.

کلیپ آموزش تعمیر ماشین اصلاح موزر

برای تعمیر ماشین ریش تراش موزر پیش از هر کاری اتصال برق را قطع نمایید. در مرحله اول باید پیچ های بخش تیغه را باز کنید. اغلب علت صدای زیاد موزر به دلیل بستن تیغه موزر بدون روغن کاری و عدم سفت کردن پیچ ها رخ می دهد.

۱- ابتدا تیغه را باز کرده و با یک شوت تمیز کنید.

۲- مجددا تیغه و قاب را متصل کنید و پیچ ها را محکم کنید.

۳- مقداری اسپری بهداشتی روی قسمت بیرونی تیغه بپاشید.

۴- تیغه بعد از هر بار اصلاح نیاز به روغن کاری دارد ، از روغن مخصوص تیغه ریش تراش موزر Wahl Blade Oil برای این کار استفاده نمایید.

۵- تنظیم ماشین ریش تراش موزر به پایان رسیده و با اتصال مجدد برق میتوانید از دستگاه استفاده کنید.

نظرات و پیشنهادات شما ؟

خوانندگان گرامی مجله خبری آی آر میکس در این پست با روش تعمیر ماشین ریش تراش موزر و تنظیم ماشین ریش تراش موزر در خدمت شما بودیم. اگر در زمینه های بستن تیغه موزر ، روغن کاری موزر ، رفع صدای موزر ، نحوه بستن ماشین موزر به مشکل بر خورد کردید در بخش نظرات آی آر میکس سوالات خود را با عنوان آموزش تعمیر موزر بیان کنید تا با تبادل نظر راه حلی برای رفع مشکل مطرح گردد.

برای اطلاع از آخرین اخبار و مطالب جالب و خواندنی کانال تلگرام ما را دنبال کنید


منبع : آی آر میکس
به اشتراک گذاری مطلب :

یک دیدگاه در “روش تعمیر ماشین ریش تراش موزر از روغن کاری تا رفع صدا و.. + ویدیو آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *