نشانه های انزال در زنان

روابط زناشویی خود را با شناختن نشانه های ارضا شدن زن با دخول یا بدون دخول بهبود ببخشید

۰
روابط زناشویی خود را با شناختن نشانه های ارضا شدن زن با دخول یا بدون دخول بهبود ببخشید
نمره 4 از 4 رای

نشانه های انزال در زنان چیست ؟ این سوالی است که ذهن برخی از مردان و حتی زنان را درگیر خود کرده که از کجا بفهمیم ارضا شدیم یا علائم ارضا شدن دختر در چیست ؟ با ما همراه باشید تا بعد از پاسخ دادن به رایج ترین سوالات جنسی زنان در مورد نزدیکی ، روابط زناشویی و دخول میخواهیم به سوال نشانه های انزال در زنان چیست پاسخ دهیم.

آشنایی علائم شهوتی شدن زن و نحوه ارضا شدن زنان بدون دخول یا با دخول

Familiarity With Reson Of Womes Concupiscent And How They Orgasm  

ارگاسم به عنوان اوج لذت جنسی شناخته و یک سیستم عصبی غیر قابل کنترل  autonomic شناخته میشود.کنترل آن خارج از توانایی انسان است. اما این بدین معنا نیست که زمان و نشانه های انزال در زنان را نمیتوان فهمید. علائم شهوتی شدن زن ها شامل تغییرات گوناگونی میباشد که شریک زندگی و در بعضی موارد خود شخص باید با آن آشنا باشد ، تا بتواند لذت ارگاسم را برای همسر خود فراهم سازد. اگر شما دوستان به دنبال پاسخ سوالاتی مانند چگونه اب زن میاید ؟ ، چگونه اب زن میپاشد ، نشانه های انزال در زنان چیست ؟ ، چگونه آب دختر را بیاوریم و .. هستید در ادامه این مطلب میتوانیید آنرا بیابید.

علائم و مراحل ارضا شدن دختران و زنان

ارضا شدن زنان بدون دخول و ارضا شدن زن با دخول شامل چند مرحله است که هر کدام از این مراحل علایمی دارد که همسر با مشاهده این نشانه ها میتواند پاسخ سوال چگونه اب زن میاید را بگیرد. این نشانه ها در اکثر خانوم ها مشابه اما شیوه انزال در زنان متفاوت است. اکثرا انزال زنان در داخل ناحیه واژینال رخ میدهد و برخی نمیدانند آیا به ارگاسم رسیده اند یا خیر . این اتفاق به چه طریق رخ میدهد و چگونه اب زن میپاشد ؟  آیا برای تمام زنان میتواند اتفاق بیفتد؟ در ادامه پاسخ سوال هایتان را خواهید گرفت.

چگونه و از کجا آب زن میاید ؟

در زنان محل قرار گیری پروستات زن یا (غدد ترشح کننده اسکین) در زیر مثانه میباشد که بعد از علائم شهوتی شدن زن ماده سفید و چسبنده ای را از مجرای ادرار (Urethra upon) خود به بیرون ترشح میکند. بسیاری از زنان این ماده را در مقادیر کم نیز تولید میککند این بدین معناست که همه زنان میتوانند ارگاسم را تجربه کنند و پاچیدن آب منی به بیرون به تعداد غدد اسکین موجود بستگس دارد.

ترکیب، بوی و ظاهر منی زنان چگونه است ؟

این ماده شیری بیبو و بی مزه که دارای رنگی سفید و شفاف است از مجرای ادرار دفع میشود نه از واژن.

این ماده حاوی آنتی ژن پروستات خاص (PSA) و اسید فسفاتاز پروستات (PAP) می باشد. این مواد توسط غدد اسکین منتشر می شوند و همچنین می توانند در ادرار یافت شوند، گرچه در غلظت های پایین تر.

تجزیه و تحلیل این ماده وجود اجزای دیگر مانند :

  •  اوره و کراتینین در مقادیر کوچکتر از ادرار.
  • ترکیبات موجود در مایع منی، به جز اسپرم ها.
  • ردیابی گلوکز.
  •  فلز روی.

بعضی افراد معتقدند که همه زنان قادر به انزال نیستند، یعنی می گویند که همه چیز نیازمند آموزش و تمرین است. حقیقت این است که تاکنون مطالعات قطعی انجام نشده است که بتوان بر روی این قضیه تأکید یا رد کرد که درست یا غلط است. به دلیل این عدم قطعیت تصورات غلط درباره این موضوع وجود دارد که در ادامه آنرا توضیح میدهیم.

۱– آیا ارضا شدن زن با دخول برای بارداری ضروری است ؟

خیر ، زیرا نشانه های انزال و ارگاسم در زنان ارتباطی با قضیه بارداری ندارند و این عمر فقط مربوط به لذت بردن از رابطه جنسی بین طرفین صورت میگیرد.

۲- آیا علائم ارضا شدن دختر و ارگاسم بعد از یائسگی امکان پذیر است؟

هیچ دلیل قاطعی وجود ندارد که یک زن بعد از یائسگی  نتواند به ارگاسم برسد و ارضا شود.

۳- آیا فقط تعداد کمی از زنان قادر به انزال و پاچیدن مایع منی از مجرای ادرار هستند ؟

در دنیا ۶۰% از زنان قادر هستند حداقل یکبار به ارگاسم برسند. اما پاچیدن مایع منی به بیرون بستگی به مقدار مایع در بدن شما دارد همچنین نیازمند تمرین است ، در برخی از زنان مقدار منی تولید شده کم و ماهیچه های واژن آنها ضعیف است، به همین دلیل قادر به انجام اینکار نیستند.

۴- آیا مایع انزال زنان اسپرم مردان را از بین میبرد ؟

خیر ، اما این درست است که ادرار مایع منی را از بین میبرد و بهتر است قبل از برقراری رابطه جنسی زوجین مثانه خود را از ادرار تخلیه کنند.

علائم و نشانه های انزال در زنان

انزال در زنان چگونه است؟ ما در مطالب بالا به شما دوستان آموزش دادیم که انزال در زنان چگونه رخ میدهد و چگونه آب دختر را بیاوریم یا به طور کلی معنی ارضا را توضییح دادیم. خوب است این را بدانید که اکثر زنان ایرانی به دلیل شیوه های غلط جنسی و عجله مردان به ارگاسم نمیرسند در حالی که ارضا جنسی و رضایت از رابطه جنسی از بین برنده بیش از ۵۰% مشکلات زناشویی است. با ما همراه باشید تا علائم و نشانه های انزال در زنان بیاموزید.

مرحله اول نشانه های انزال در زنان

با تحریک نقطه G و ناحیه کلیتوریس در زنان که حساس‌ترین ناحیهٔ شهوانی و منشأ اصلی تمایل جنسی در زنان است میتوانید شاهد تغییر رنگ لبه های بیرونی واژن (Labia) و صفت شدن عضلات داخل واژن باشید.

مرحله دوم نشانه های انزال در زنان

در این مرحله از علائم شهوتی شدن ، زنان انقباض عضلات لگن را تجربه میکنند و پاهایشان جمع و باز میشود.

مرحله سوم نشانه های انزال در زنان

ارگاسم در زنان و مردان قبل و بعد از رخ دادن یک موج لذت را با خود به همراه دارد . در زنان با بسته شدن پلک ها ، فریاد کشیدن و نفس های عمیق همراه است ( برخی از زنان نفسشان را حبس میکنند که موجب لرزش بدن آنها میشود).

مرحله چهارم نشانه های انزال در زنان

از علائم این مرحله افزایش زربان قلب و فشار خون که موجب بالا رفتن حرارت بدن میشود و همچنین متورم شدن ناحیه کلیتوریس و لبه های واژن نیز در این مرحله مشاهده میگردد.

اگر ترشحات واژن شما زیاد شد و این علائم  را تجربه کردید بدانید شما به ارگاسم رسیده اید.

نکته : بعد از رسیدن به ارگاسم بدن زنان سست میشود و احساس بی حالی به آنها دست می دهد و اگر سوالی از آنها بپرسید ممکن است تنها با تکان دادن سر پاسخ شما را بدهند

زنان بعد از ارگاسم به شدت احساساتی می شوند و نیازمند توجه هستند ، بد نیست بدانید توجه و بغل کردن دوباره زنان میتوانند زمینه تحریک و ارگاسم دیگر را فراهم کند ( بر عکس مردان )

پس لازم است حتما همسرتان را بعد از ارضا شدن در آغوش بگیرید و رها نکنید

نکته مهم دیگر در خصوص نشانه های انزال در زنان یا همان ارگاسم زنان ، در شرایط نزدیک شدن به ارگاسم معمولا خواسته های جنسی خود را ممکن است راحتر مطرح کنند و بی حیا تر شوند اجازه بدید همسرتان ریلکس باشد در این شرایط برخی زنان دوست دارند حتی فریاد بزنن.

نظرات و پیشنهادات شما؟

آیا هنوز این سوال برای شما پس از مطالعه علائم و نشانه های انزال در زنان مترح است که از کجا بفهمیم ارضا شدیم یا چگونه اب زن میاید یا انزال در زنان چگونه است؟ برای گرفتن پاسخ ، پرسش های خود را در بخش نظرات و پیشنهادات با ما در میان بگذارید.

کانال تلگرام آی آر میکس
منبع فارسی: آی آر میکس