زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

کاملترین آموزش زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن به جنس مخالف

۱
کاملترین آموزش زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن به جنس مخالف
نمره 4.2 از 6 رای

نحوه زیبا خندیدن و طرز لبخند زدن شما میتواند در زندگی کاری، اجتماعی، و عاشقانه شما تاثیر چشم گیری بگذارد، تحقیقات نشان داده است افرادی که بیشتر لبخند میزنند توسط دیگران به عنوان چهره ای مثبت و موفق دیده میشوند، همانگونه این افراد زندگی شادتری نسبط به دیگران خواهند داشت. بهبود طریقه لبخند زدن میتواند در گرفتن عکس های پرسنلی یا شخصی نیز به شما کمک کند پس با ما همراه باشید تا تمامی نکات لازم که برای داشتن لبخندی زیبا به آن نیازمند هستید را آموزش دهیم.

چگونه لبخند زیبا داشته باشیم ؟ روش صحیح خندیدن را در آی آر میکس بیاموزید

How to Have the Perfect Smile

با تمرین لبخند زدن و دانستن روش صحیح خندیدن میتوانید چهره زیبایی از خود به دیگران نشان دهید زیرا خندیدن و شاداب بودن به شما در تمام مراحل زندگی کمک میکند. اما باید بدانید در چه مکان هایی لبخد زده و در چه جمع هایی جدی باشید. به طور مثال شما در یک جلسه کاری با لبخند زدن و خندیدن بیهوده میتوانید به اعتماد و نظر دیگران نسبت به خود لطمه بزنید. پس چه باید کرد؟ ما برای این موضوع در آی آر میکس آموزشی درباره تکنیک های زبان بدن در اختیار شما دوستان قرار داده ایم، اما در ادامه کاملترین آموزش زیبا خندیدن را برای شما دوستان فراهم ساخته ایم با ما همراه باشید.

برای زیبا خندیدن باید لبخند زد پس نترسید و لبخند بزنید

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

یک لبخند کامل و زیبا نیاز به دندان های لمنیت شده یا لب های خوش فرم ندارد، ماهیت لبخند زدن برای خوشحال کردن خود و دیگران است و مردم بیشتر به دلیلی که پشت لبخند شما است اهمیت میدهند تا ظاهر آن.

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

برای شروع تمرین لبخند زدن یک آینه پیدا کنید و اگر استرس دارید سعی کنید که با نشستن و کسب آرامش ریلکس کنید. عضلات فک و گونه خود را ماساژ دهید، تا احساس گرفتگی در عضلات صورت خود نکنید.

برای زیبا خندیدن به چیزی که شما را خوشحال میکند فکر کنید

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

داشتن لبخندی واقعی بر روی صورت خیلی بهتر از لبخند مصنوعی است؛ میتوانید با به یاد آوردن صحبت هایی که به تازگی با دوست خود داشتید یا یک خاطره خنده دار به راحتی لبخندی واقعی و زیبا را بر روی لبانتان بسازید.

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

یکی از نکات کلیدی در نحوه صحیح خندیدن که خنده مصنوعی شما را به لبخندی دلنشین و زیبا تبدیل میکند حالت چشمانتان است؛ ماهیچه های اطراف چشم خود را ماساژ دهید سپس چشمانتان را ببندبد تا قرنیه در مرکز چشم قرار گیرد زیرا بر اثر کم خواب یا خستگی قرنیه های چشم حالت طبیعی خود را از دست میدهند و ممکن است چشم چپ یا راست کمی با دیگری فاصله داشته باشد و توازن خود را از دست دهد. همچنین میتوانید با کمی ابرو ها را بالا بردن یا کج کردن سر لبخند خود را زیبا تر جلوه دهید.

نحوه صحیح خندیدن برای تصاویر رسمی

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

زیبا خندیدن در تصاویر رسمی اهمیت زیادی ندارد زیرا اکثر اشخاص تمایل دارند چهره جدی و رسمی از خود در تصاویر نشان دهند، اما اگر میخواهید در تصاویر رسمی برای کار و مدارس لبخندی زیبا داشته باشید باید با چسباندن دندان ها به یکدیگر شروع کنید و برای خوش فرم شدن لب ها در هنگام عکس گرفتن زبانتان را به ردیف بالایی دندان ها بچسبانید، اما این تکنیک برای خانم ها بیشتر مناسب است.

چگونه بخندیم تا زیبا شویم ؟ تمرین لبخد زدن برای جذب کردن افراد

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

برای این که بتوانید شخص مورد نظر خود را در گروهی از دوستان یا مکان های اجتماعی تحت تاثیر قرار دهید باید لبخندی ملایم و زیبا از خود نشان دهید، برای شروع لب های خود را بهم فشار دهید و آنها را به قدری به دو طرف بکشید که مقداری از دندان هایتان مشخص شود، سعی کنید که به قدری لبخند بزنید که شخص مورد نظرتان آن را ببیند. همچنین با پوز خند زدن نیز میتوانید اینکار را انجام دهید اما مراقب باشید که در چه مکانی چه نوع لبخند را از نشان میدهید.

اگر میخواهید دختر مورد علاقه خود را به سمت خود جذب کنید میتوانید در آی آر میکس فهرستی از مهمترین نکات و روشهای جذب دختر مورد علاقه را بیاموزید.

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

برای زیبا خندیدن باید هرزگاهی با لبخندی گشاده و بزرگ به طوری که دندانهایتان به خوبی مشاهده شود بخندید. با اینکار میتوانید الگویی از چهره خود در هنگام لبخند زدن به دست بیارید و هم عضلات صورتتان را به کار بگیرید.

چگونه زیباتر بخندیم ؟ مراقبت از دندان ها و پاکیزگی دهان

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

برای زیبا خندیدن باید از دندان های خود مراقبت کنید تا لبخندی زیبا داشته باشید؛ برای شروع روزی دوبار قبل از مسواک زدن از نخ دندان استفاده کنید تا جرم بین آنها را ازبین ببرید و از زرد شدن دندان هایتان جلوگیری کنید.

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

دندان هایتان را حدقل روزی دوبار به مدت دو یا سه دقیقه بشویید، سعی کنید از خمیر دندانی استفاده کنید که حاوی Fluoride است تا جرم آنها را به خوبی بگیرد. همچنین در هنگام مسواک زدن مراقب باشید تا لسه هایتان آسیب نبیند.

اگر از دندان درد رنج میبرید پیشنهاد میکنیم مطلب بهترین ترفندهای خانگی برای درمان دندان درد را مطالعه کنید.

استفاده از طب های سنتی برای سفید کرد دندان

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

اگر نخ دندان و مسواک زدن برای سفید کردن دندان هایتان کافی نبود میتوانید از راه حل و روش های خانگی برای سفید کردن دندان هایتان استفاده کنید زیرا هم در هزینه هایتان صرفه جویی میکنید و هم از خطر مواد شیمیایی موجود در محلول های سفید کننده در امان هستید. در ادامه چند روش ساده برای سفید کردن دندان را آموزش میدهیم :

  • هفته ای یکبار مقداری از جوش شیرین را به مسواکتان آغشته کنید و به مدت دو دقیقه به دندان هایتان بمالید تا آنها را سفید کند و جرمشان را از بین ببرد.
  • یک قاشق غذا خوری روغن نارگیل را در دهان خود به مدت چند دقیقه نگه دارید و سعی کنید با کمک زبان روغن را به دندان هایتان ماساژ بدهید سپس آنرا به سطل آشغال بریزید.
  • از درمان های خانگی که در آن از توت فرنگی، سرکه و دیگر میوه های اسیدی به کار برده شده استفاده نکنید زیرا باعث از بین رفتن لایه های دندانتان میشود.

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

در استفاده از سفید کننده های حرفه ای مراقب باشید زیرا ممکن است باعث حساسیت دندانی شوند یا باعث از بین رفتن لایه های دندان شوند، حتی در بعضی موارد برای کسانی که لسه های حساس یا دندانی کرم خورده دارند موجب درد زیاد میشوند. پس در استفاده از این سفید کننده های دندان حتما از توصیه ها و نظر دندان پزشک خود مطلع شوید.

 

نوشیدنی هایی همچون چایی، قهوه، نسکافه و .. که موجب لکه دار شدن و رنگ گرفتن دندان ها میشود را کمتر مصرف کنید. اگر سیگار میکشید باید بدانید که موجب زرد شدن دندان ها میشود و این فقط یکی از ضرر های آن است.

چگونه بخندیم تا زیبا شویم ؟ با مراقبت از لبهایتان به نحوه زیبا خندیدن خود کمک کنید

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

یکی از اصلی ترین موارد در آموزش لبخند زدن زیبایی لبهایتان مبیاشد زیرا شما به آنها برای لبخند زدن نیاز دارید؛ اگر لبهای ترک خورده دارید بعد از حمام آنها را با مسواک بشویید یا اینکه از نرم کننده یا کرم لب استفاده کنید. در روز های گرم و خشک آب بنوشید و از خیس کردن لبتان با بزاق دهان پرهیز کنید.

زیبا خندیدن و نحوه صحیح لبخند زدن

حدقل یکبار در سال به دندان پزشکی بروید تا از سلامت دندان هایتان اطمینان حاصل کنید؛ اگر دو دندان پیشتان کمی از هم فاصله دارند یا یکی از دندان هایتان شکسته است نارحت نباشید زیرا آن هم جذابیت خاص خودش را دارد اما این به این معنی نیست که نمیتوانید آنرا درست کنید.

  • کسانی که ارتودنسی بر روی دندان های خود دارند حتما باید از توصیه های دندان پزشک خود برای تمیز کردن آنها استفاده کنند تا دهانشان بوی بدی ندهد.

اگر از بوی دهان خود رنج میبرید میتوانید درمان قطعی و گیاهی رفع بوی بد دهان ناشی از معده، رژیم غذایی، سینوزیت و.. در آی آر میکس مطالعه بفرمایید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

برای زیبا خندیدن چه روش های دیگری را پیشنهاد می دهید؟ آیا از روش پیشنهادی خود نتیجه خوبی گرفته اید؟ به نظر شما آموزش زیبا خندیدن که در بالا مطالعه کردید برایتان مفید واقع شده است؟ نظرات و توصیه های خود را در قسمت دیدگاه این پست با ما در میان بگذارید.

کانال تلگرام آی آر میکس
منبع فارسی: آی آر میکس
پاسخ دهید

۱ دیدگاه

  1. کیان گفت:
    1

    با سلام ممنون از سایت خوب شما تشکر سیستم خلاء