How to Chat with a Girl

در شروع چت با دختر چه بگوییم؟ آموزش نکات مهم در چت آنلاین با دختر

۹
در شروع چت با دختر چه بگوییم؟ آموزش نکات مهم در چت آنلاین با دختر
نمره 4.1 از 81 رای

همانطور که همه شما می دانید این روزها دوستیابی به روش مجازی و آنلاین رواج بسیاری پیدا کرده است. از این رو بسیاری از آقایان ترجیح می دهند روش دوست شدن با دختر در چت و تکنیک های شروع چت با دختر را یاد گرفته و در روابط خود از این تکنیک ها استفاده کنند. با ما همراه باشید تا نکات مهم در چت آنلاین با دختر را به شما آموزش دهیم.

آموزش حرف زدن با دختر در چت؛ روش شروع صحبت با دختر در اینترنت

How to Chat with a Girl

در زندگی مدرن و دیجیتال امروز، شیوه های دوستیابی بسیار تغییر کرده است. با آمدن شبکه های اجتماعی و تالارهای گفتگو همچون فیسبوک، اینستاگرام و تلگرام، یکی از توانمندی هایی که هر فرد باید جهت دوست یابی در زندگی خود فراگیرد راه های جذب دختر در چت و روش شروع صحبت با دختر در فضای مجازی است. اما چگونه در چت مخ بزنیم؟

در ادامه با آی آر میکس همراه باشید تا آموزش حرف زدن با دختر در چت و روش شروع صحبت با دختر در اینترنت را با شما در میان بگذاریم.

بخش اول: روش شروع چت با دختر در اینترنت

۱-در مورد علایق مشترک صحبت کنید. یکی از راه های جذب دختر در چت و شروع صحبت با او، حرف زدن در مورد علایق مشترک است.

چت با دختر

در شروع چت با دختر چه بگوییم؟ به طور مثال عکس دختر در پروفایل با تی شرتی از یک گروه موسیقی است که اتفاقا شما هم یکی از طرفداران آن گروه به حساب می آیید. می توانید در چت با دختر با پرسیدن این سوال که “آلبوم مورد علاقه شما از این گروه چیست” سر صحبت با او را باز کرده و با حرف زدن درمورد آن گروه موسیقی روند مکالمه را پیش ببرید.

۲- یکی از نکات مهم در چت آنلاین با دختر این است که از او بخواهید که درباره خودش بیشتر توضیح دهد. اکثر مردم از صحبت کردن در مورد خودشان لذت می برند. این مدل افراد معمولا به دنبال یک شنونده خوب می گردند و قدردان او خواهند بود. بنابراین از او سوالاتی بپرسید که او را بهتر بشناسید.

علایق مشترک

مثال برای موضوع برای چت با دختر : در چت با دختر، از او سوالات دوستانه بپرسید.

– برای بدست آوردن ایده برای متن با چت دختر و پسر پروفایل او را چک کرده تا علایق دختر را بهتر بشناسید. پست های مختلفی که در مورد موسیقی، فیلم، فشن، مد یا حتی غذاهای مورد علاقه اش گذاشته است را دنبال کنید. در فضای مجازی، صفحه هر فرد معرف شخصیت آن فرد خواهد بود. بنابراین در پاسخ به سوالاتی همچون: روش مخ زدن دختر در فضای مجازی؟ راه های جذب دختر در چت و انواع سوالات اینچنینی باید گفت که اول از همه به سراغ پیج شخصی آن فرد در فیسبوک و اینستاگرام رفته و به مطالب گذاشته شده در صفحه شخص دقت کنید. اهمیت این موضوع به اندازه ای است که تا حد خیلی زیادی می توان نوع گرایش مذهبی فرد، میزان تحصیلات، اعتقادات او، نوع پوشش فرد و … خیلی از موارد مهم دیگر را به آسانی فهمید.

-چگونگی و روش شروع صحبت با دختر خیلی مهم است. بنابراین در شروع چت با دختر به هیچ عنوان از او سوالات شخصی نپرسید. به طور مثال در مورد موضوعات حساس و شخصی همچون مذهب، سکس، سیاست و پول صحبت نکنید.

۳-یکی از نکاتی که باید در روش مخ زدن دختر در تلگرام، فیسبوک یا اینستاگرام به آن توجه داشت این است که، در شروع رابطه و در چت با دختر به هیچ عنوان مکالمات خود را طولانی نکنید. سعی کنید سوالات و جواب های کوتاه داشته باشید (به هیچ عنوان وارد جزئیات نشوید).

مخ زنی

۴- در این مرحله از آموزش حرف زدن با دختر در چت باید با سوالات کاری یا درسی سر صحبت با دختر را باز کنید. در صورت داشتن شماره موبایل دختر یا صفحه شخصی او در اینستاگرام و تلگرام، به طور خصوصی به او پیام داده و در مورد برنامه درسی یا کاری فردا از او سوال بپرسید. به طور کلی نباید هنگام چت با دختر، کم حرف یا کم رو باشید.

سوالات کاری

مثال برای متن چت دختر و پسر: “آیا شما می دانید که تمرین های انگلیسی داده شده برای فردا از چه صفحاتی است؟ من فراموش کردم یادداشت برداری کنم”. یا “شیفت کاری ما در رستوران از چه ساعتی شروع خواهد شد؟”

به این ترتیب در چت با دختر، با طرح سوالات اینچنینی از همکلاسی، هم دانشگاهی، همکار یا دختری که اصلا شناختی روی او ندارید، می توانید سر صحبت با او را باز کرده و مکالمه را پیش برید.

۵-در صورتیکه بعد از گذشت مدت زمانی علایق یکدیگر را بهتر شناختید و صمیمی تر شدید، اکنون می توانید کمی از حالت رسمی رابطه بین دختر و پسر آزاد شده و خودمانی تر صحبت کنید. اما به یاد داشته باشید که رعایت ادب و نزاکت اولین و مهم ترین اصل در چت با دختر است. بنابرین هیچوقت گمان نکنید که چون چند هفته یا چند ماه از رابطه دوستی شما گذشته، اکنون می توانید بسیار صریح، رک و بی پروا به سراغ مسائل شخصی یکدیگر رفته و مرزهای دوستی سالم را رد کنید.

روش چت با دختر

مثال برای متن چت دختر و پسر: “آخر هفته چکاره ای؟” یا “من هوس دیدن فیلم کردم. آیا اخیرا در سینما فیلمی دیده ای؟”

۶-روی فعالیت های مشترک تمرکز کنید. یکی از راه های جذب دختر در چت این است که بر روی فعالیت ها و کارهایی که شما را بیشتر به هم نزدیک می کند تمرکز کنید.

راه های جذب دختر در چت

به طور مثال در چت با دختر، اگر هم شما و هم دوست دخترتان به فوتبال علاقه دارید، با انجام فعالیت های مشترک فوتبالی نه تنها می توانید کلی حس خوب به یکدیگر منتقل کنید بلکه انجام چنین کارهایی شما را خیلی بیشتر به هم نزدیک می کند.

۷- به چهارچوب ها و عقاید یکدیگر احترام بگذارید. در صورتیکه دختر از شما تقاضا کرد که با او تماس نگیرید، یا برای مدتی حتی شما را بلاک کرد، به خواسته او احترام گذاشته و به او فرصت دهید.

احترام

بخش دوم: نوشتن روی دیوار او

۱- از جمله روش دوست شدن با دختر در چت این است که بر روی دیوار او در فیسبوک یا دیگر شبکه های اجتماعی، یک جوک یا مطلب خنده دار در مورد پستی که دختر روی دیوار خود قرار داده بنویسید. این شوخی و طنز نوشتاری هم می تواند در قالب کامنت و هم در قالب یک مطلب جدا روی دیوار او نوشته شود.

روش دوست شدن با دختر در چت

در صورتیکه دختر بازخوردی مثبت به شوخی شما داشت، اکنون می توانید ادامه صحبت را در چت با دختر به طور “خصوصی” ادامه دهید. سعی کنید همیشه و در همه حال راه های جذاب بودن را مد نظر داشته باشیدو

۲-به اشتراک گذاشتن عکس ها در فیسبوک، اینستاگرام یک راه موثر برای تقویت رابطه با دختر است. به طور مثال عکسی که با او در دانشکده یا محل کار گرفته اید را در صورت تمایل هر دو طرف در صفحه شخص خود قرار داده و او را تگ کنید.

البته این مورد با فرهنگ ما ایرانی ها چندان همخوانی ندارد. ولی گاها می توانید به طور نامحسوس با گذاشتن یک شعر یا متن رمانتیک در زیر عکس دو یا چند نفره، توجه مخاطب خاص خود را جلب کنید.

۳-یک نکته خیلی مهم که در چت با دختر باید به آن توجه داشته باشید این است که، در اغلب دوستی های مجازی چون که صرفا از طریق “چت” با طرف مقابل ارتباط دارید، مخاطب خاص شما متوجه نوع لحن شما نیست و فقط به خواندن کلمات اکتفا می کند.

روش مخ زدن دختر در فضای مجازی

بنابراین باید در بکارگیری کلمات در چت با دختر و روش مخ زدن دختر در فضای مجازی بسیار دقت کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

امروز در آی آر میکس در مورد در شروع چت با دختر چه بگوییم؟ و آموزش نکات مهم در چت آنلاین با دختر صحبت کردیم. در صورت داشتن نظر یا پیشنهادی از جانب شما خوشحال می شویم که آن را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

کانال تلگرام آی آر میکس
منبع فارسی: آی آر میکس
پاسخ دهید

۹ دیدگاه

 1. پارسا عبدی گفت:
  11

  به عمل کار برآید به سخندانی نیست!

  🙂

  ما که رفتیم نگران…………!!

  :)))))

 2. Semko گفت:
  -4

  بسیار عالی سپاس گزارم خیلی استفاده کردم

 3. وحید گفت:
  74

  عامو سین میکنه جواب نمیدع بعد میگی سر در مورد علایق بپرس

 4. سامان گفت:
  -2

  خوب است

 5. بینام گفت:
  15

  اینا که همش خیلی توصیه های خوب و مفیدیه ولی به درد فرهنگ ضعیف ایرانی نمیخوره. اینجا تا پیام بدی یه سلام و احوالپرسی مودبانه، فورا بدشون میاد دخترا.

  واسه جذاب بودن در شبکه های ایرانی، باید چند تا عکس تو باشگاه بذاری، چند تا عکس تو ترکیه، چند تا عکس با ماشین مدل بالا، خلاصه عینک باکلاس داشته باشی و تیشرت خوب و همش این چیزای ظاهری. اینارو نداشته باشی اصلا فالو هم نمیکنن.

 6. نادر گفت:
  3

  داداش اینجا جواب نمیدع

تبلیغات متنی