بخار کردن عینک

آموزش جلوگیری از بخار کردن عینک طبی موقع ماسک زدن

۵
آموزش جلوگیری از بخار کردن عینک طبی موقع ماسک زدن
نمره 4.5 از 11 رای

طی اپیدمیک جهانی اخیر ویروسی کشنده ای به نام کورونا در منطقه ای از کشور چین (شهر ووهان) شیوع پیدا کرد و موجب مرگ و میر تعدادی زیادی از شهروندان این کشور و مردم سر تا سر جهان شد، که موجب گردید سازمان بهداشت جهانی وضعیت اضطراری اعلام کند. این ویروس بسیار واگیر دار و کشنده است. برای جلوگیری از مبتلا شدن به آن باید تمامی موارد را برای پیشگیری از بیماری رعایت کنید. یکی از مهم ترین این موارد زدن ماسک است ،  و ما امروز قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه از بخار کردن عینک در موقع ماسک زدن جلوگیری کنید.

چگونه از بخار کردن شیشه عینک طبی به هنگام زدن ماسک صورت جلوگیری کنیم؟

How To Wear Sickness Masks Without Fogging Up Your Glasses

در همین حین اکثر فرودگاه ها در کشور های دنیا پرتکول های امنیتی را برای اطمینان از سلامت مسافران اعمال کرده اند ، که اینکار موجب شد افسران پلیس حاضر در گیت ها در معرض خطر بیشتری باشند برای همین همیشه باید ماسک مریضی را به صورت های خود زده باشند. در همین حین یکی از افسران پلیس که از بخار کردن شیشه عینک خود در اثر ماسک زدن رنج میبرد یک راه حلی برای این موضوع در فضای مجازی ارائه داد.

آموزش جلوگیری از بخار عینک در اثر زدن ماسک

طبق گفته های این افسر پلیس ، برای چلوگیری از بخار کردن شیشه عینک دو راه حل وجود دارد. اولین راه حل خیلی ساده است ، شما فقط کافی است لبه بالایی ماسک را قبل از پوشیدن آن تا بزنید.

و راه حل دوم برای موقعی است که نمیخواهید اندازه ماسک شما با تا زدن کوچک شود ، برای اینکار باید یک دستمال کاغذی را در زیر ماسک خود قرار دهید به طوری که لبه بالایی دستمال بخش انتهایی بینی را بپوشاند.

بخار کردن عینک

طی آخرین اخبار ویروس کرونا ۷۲۴ نفر را به کام مرگ کشانده و ۳۴۹۰۸ نفر را مبتلا کرده و ۲۰۸۵ نفر توانسته اند درمان شوند. همچنین این بیماری نزدیک مرز های ایران شده و حتی چندین مورد مشکوک از ابتلا به این بیماری در ایران مشاهده شده است. برای همین باید این موضوع را جدی بگیرید و تمامی موارد را برای پیشگیری از آن رعایت کنید.

ما قبلا در آی آر میکس مطلبی را در ارتباط با همین موضوع ارائه داده ایم که روش های جلوگیری از بخار شیشه عینک طبی در فصل زمستان را به شما آموزش میدهد. در صورت تمایل این مطلب را مطالعه کنید.

نظرات و پیشنهادات شما؟

ما در این مطلب سعی داشتیم تا به طور خلاصه آموزش جلوگیری از بخار عینک در اثر زدن ماسک را ارائه دهیم.امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. اگر در این زمینه نظر یا پیشنهادی دارید آنرا با ما در بخش نظرات و پیشنهادات در میان بگذارید.

کانال تلگرام آی آر میکس
پاسخ دهید

۵ دیدگاه

 1. حمید گفت:
  14

  دمش گرم با این راهکار.سرویس شدیم اینقدر بخار ایجاد شد

 2. چین گفت:
  -1

  خاک تو سر چین هز غلطی می کنه اخرش راهش هم میگه مثل شکل. انتر

 3. mino گفت:
  5

  سلام
  مرسی برای این مطلب
  خیلی خیلی جالب بود
  امید وارم بازم مطلب بزارید

تبلیغات متنی