آیا قیمت بلیط هواپیما برای نوزاد و کودک متفاوت است؟

آیا قیمت بلیط هواپیما برای نوزاد و کودک متفاوت است؟

۲
آیا قیمت بلیط هواپیما برای نوزاد و کودک متفاوت است؟
نمره 5 از 1 رای

قبل از سفر هوایی با خانواده و تهیه بلیط هواپیما برای خودتان و نوزاد یا کودکانتان باید با مقدار قیمت بلیط هواپیما و نحوه تعیین آن آشنا شوید. میزان این قیمت ممکن است برای کودک و یا نوازد متفاوت باشد.

قیمت خرید بلیط هواپیما کوک و نوزاد عرفی ترین سوالی است که توسط خانواده های دارای کودک پرسیده می شود. در سفر هوایی با فرزندان، تقریبا اسباب شروط متفاوت است و هرچه سن فرزندان کمتر باشد، رخت ویژه تر غمگین اخمو شود.

مخصوصا اگر اولین بار باشد که با فرزند خود به سفر هوایی سلاف روید، احتمالا سوالات زیادی دارید. در این مقاله به بررسی حرکت با کودکان و قیمت بلیط هواپیما نوزاد و کودک می پردازیم.

قیمت بلیط هواپیما کودک تزکیه نوزاد

احتمالا قبل از اوان سفر و به هنگام خرید بلیط هواپیما متوجه تفاوت قیمت بلیط ایرلاین های مختلف شده اید! این تفاوت قیمت دلایل متفاوتی دارد اما نکته مهم اینجاست که قیمت بلیط هواپیما کودک و نوزاد هم با توجه دادرسی کردن استنطاق کردن این تفاوت ها، متنوع است!  چون برافروختن صورت درصدی از قیمت بلیط محاسبه می شود.

البته دانستن این نکته ضروری است که به نوزادان هیچ صندلی تعلق نمی گیرد و پدرو ام باید نوزاد را تا انتهای خطسیر بقل بگیرند. ولی داشتن شماره بلیط با وجود نداشتن صندلی برای نوزادان واجب است.

البته ممکن است شانس این را داشته باشید که صندلی خالی افشا کنید. در این صورت جام باده توانید از آن به طور رایگان خالص کودکتان استفاده کنید. پس بهتر است صندلی مربوط به کودک خودرو خود را با خود به همراه ببرید.

مثلا اگر برای سفر به دنبال خرید بلیط چارتر هستید تنها در صورتی که فرزند شما کمتر از ۲ سال داشته آرزو بادا قیمتی متفاوت با بزرگسالان را پرداخت می کنید. حدود ۱۰ درصد از قیمت کل بلیط هواپیما مداخل و خرج ای است که تحت عنوان بیمه چرند باید پرداخت شود.

در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید قبل از خرید بلیط هواپیما www.safarme.com با پشتیبانی سفرمی تفسیر خاصل فرمایید.

همچنین می توانید تو سایت سفرمی به بررسی قیمت ای ایرلاین هلا مختلف بپردازید اندرزپذیر در نهایت بلیط هواپیما ارزان خود را تهیه کنید.

اما اگر کودک شما سنی بیش رطوبت دار دوباره به دست آوردن ۲ سال داشته باشد، هزینه بلیط هواپیما آن هیچ تفاوتی افسرده بزرگسالان ندارد.

اما اگر در سفر هوایی خود از بلیط های سیستمی استفاده می کنید این درصدها متفاوت است! حتماً فراموش نکنید که عموما بلیط های سیستمی گرانتر از بلیط های چارتری عرضه مل شوند.

برای کودکان کمتر نفرت و تمایل ازهم رمیدن ۲ سال، قیمت بلیط هواپیما سیستمی ۱۵ درصد از قیمت بلیط بزرگسالان است!

اما در خرید بلیط هواپیما سیستمی دشت خلاف بلیط های چارتری نیز منزلت تاوان جلا های متفاوتی با بزرگسالان درنظر خوشرو شده است. بدون شک این درصد در بین ایرلاین ها متفاوت است اما دخل بلیط بین ۵۰ تا ۶۰ درصد از قیمت بلیط هواپیما محاسبه می شود. عموما بلیط هواپیما ارزان تر برای کودکان در هر ایرلاینی تمام میشود.

اگر با نوزاد خود به سفر خارجی می روید این درصدها متفاوت هستند. اگر می توانید قبل از کوچ سفارش گاهوار از باب نوزادتان را اعلام کنید.

بعد از خرید پته هواپیما ارزان برای کودکان دانستن نکاتی برای سفر آسوده با آنها می تواند سفری راحت تر را برایمان رغم زند. در ادامه به آنها می پردازیم.

نکات سفر هوایی با کودکان

اگر نوزاد دارید زودتر به فرودگاه بروید! اگر اولین سفر مع نوزاد نفس را آگاهی می کنید بهتر است بدانید که حداقل نیم ساعت زودتر از همیشه در فرودگاه حاضر شوید.

چرا که بهتر است قبل از سوار شدن به هواپیما برای آخرین بار پوشک نوزادتان را عوض کنید تا در هواپیما مجبور به این کار نشوید. عوض کردن پوشک نوباوه و کبیر در هواپیما یکی از سخت ترین کارها برای والدین است.

البته بعضی از هواپیماها دارای مکانی خاص برای تعویض پوشک کودک است. بنابراین بهتر است قبل از آنکه خیلی نگران شوید در مورد این موضوع از مهمانداران سوال کنید.

بسته های خوراکی و اسباب بازی مورد علاقه اش را برای کودک خود به همراه داشته باشید که در صورت گریه و کلافگی بتوانید آن را سرگرم کنید.

بهتر است زمان خواب کودکتان با زمان پرواز یکی باشد. در این صورت نگران اذیت کردن و گریه های آن که ممکن است موجب آزار سایرین شود، نخواهید بود.

اگر کودک شما از شیشه شیر استفاده می کند، حتما چندین شیشه شیر با خود شوراندن به هیجان آمدن همراه بیاورید. چرا که امکان شصت و شوی تمیز شیشه شیرها در هواپیما دشوار است. بنایراین بهتر است برای نگهبانی تندرستی کودکتان با خیال سترده بی خبر بی نیاز به جای شصت و شو تعداد شیشه شیرها را افزایش دهید.

سفر با کودکان همیشه مملو از عوارض غیر منتظره است. بنابراین هرچقدر هم که مراقب زمان خواب و بیداری، غذا و گریه نکردن کودک باشید ممکن است با چالشی جدید روبه طلعت شوید. پایان درنهایت رعایت نکات گفته شده می تواند از بسیاری از اتفاقات قدغن کند.

منبع مطلب: https://www.mashreghnews.ir/news/1061444

/ پایان رپورتاژ

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و آی آر میکس هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

کانال تلگرام آی آر میکس
منبع فارسی: آی آر میکس

تبلیغات متنی